Tagasimakse poliitika

Ostes pood.marjamaatalu.ee veebipoest, kehtivad kaubale Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse e-postil:elke@marjamaatalu.ee kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

Tagasimaksmise põhimõtted: 

Tagasimakse saamiseks tagastage palun oma toode avamata kujul ja turvaliselt pakituna 14 päeva jooksul pärast paki kättesaamist ning tagastatakse kogu raha, millest on lahutatud tarne- ja kogumiskulud. Saatmis- ja käitlustasusid ei tagastata, välja arvatud juhul, kui tarnitud kaubad olid valed, vigastatud või vigased. (See ei mõjuta teie seadusest tulenevaid õigusi vigase kauba korral).

Marjamaa Talu tagastab Tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega, vale, vigastada saanud toode või see ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele. Kauba puuduse olemasolu korral asendatakse kaup sama kaubaga, välja arvatud juhul kui vastavat kaupa ei ole enam müügil.

Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.